Image

Witamy kolejnych Partnerów Programu Ostrowiecka Karta Mieszkańca

17 listopada wiceprezydent Artur Łakomiec podczas konferencji prasowej powitał kolejnych siedmiu Partnerów Programu Ostrowiecka Karta Mieszkańca. "Cieszę się, że nasza baza firm, które przyznają naszym mieszkańcom zniżki stale się rozszerza. Już teraz, w ramach programu OstraKarta zapraszam do współpracy firmy, instytucje, stowarzyszenia i fundacje, niezależnie od wielkości i sektora, które chciałyby zaoferować mieszkańcom zniżki, ulgi lub preferencyjny dostęp do swoich towarów i usług" - powiedział wiceprezydent.

Nowi Partnerzy Ostrej Karty to:

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW  SMILE: 5% zniżki na wszystkie oferowane usługi dla osób korzystających z oferty indywidualnie, -10% zniżki na wszystkie oferowane usługi dla osób ze wspólnego gospodarstwa domowego, które skorzystają z oferty w tym samym czasie. Szczegóły Partnera
OSK SMILE.

EKO-CLIMA: 10% zniżki na montaż, zakup oraz serwis klimatyzacji oraz 5% zniżki na montaż, zakup oraz serwis pompy ciepła. Szczegóły Partnera Eco-Klima.

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW MONTE-CARLO: 5% zniżki na kurs prawa jazdy kat. B, B+E, C, C+E. Szczegóły Partnera OSK MONTE-CARLO.

LIDER TAXI OSTROWIEC: 10% zniżki dla każdego klienta, na każdy przejazd, po okazaniu Ostrowieckiej Karty Mieszkańca. Szczegóły Partnera Lider Taxi Ostrowiec.

RESTAURACJA GRAVITACJA:  5% rabatu na wszystko, z wyłączeniem alkoholu. Szczegóły Partnera Restauracja Gravitacja.

HEALTHY LIFESTYLE BY AGNIESZKA MILEWSKA: 20% rabatu od ceny podstawowej na bezinwazyjne badanie poziomu witamin, minerałów, metali ciężkich oraz stresu oksydacyjnego w komórkach. Rabat nie może łączyć się z innymi promocjami oraz 10% rabatu na wszystkie pozostałe usługi. Szczegóły Partnera Healthy Lifestyle by Agnieszka Milewska.

KSERO-wnik: 5% rabatu na następujące usługi: ksero, wydruki, laminowanie, bindowanie. Rabat będzie udzielany od kwoty usługi powyżej 20,00 zł. Szczegóły Partnera KSERO-wnik.

Zapraszam do współpracy ostrowieckich przedsiębiorców, a mieszkańców do składania wniosków o wydanie karty mieszkańca, aby korzystać z ulg i zniżek oferowanych przez Partnerów „Ostrej Kart”.