New Lifestyle by Agnieszka Milewska

ul. Tadeusza Kubiaka 8, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

New Lifestyle by Agnieszka Milewska


  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google

Opis

Za pomocą innowacyjnej diagnostyki oraz mojej wiedzy, jako Specjalista Żywieniowy, Coach oraz miłośniczka Totalnej Biologii, pomagam odnaleźć przyczynę zaistniałych problemów zdrowotnych u moich podopiecznych, a z ich zaangażowaniem wprowadzam zmiany, które dają skuteczny i długotrwały efekt zdrowotny.
Moją ofertę kieruję przede wszystkim do osób, które do tej pory nie osiągnęły zadowalających, czy też trwałych wyników stosując diety i treningi na siłowni, czy inną aktywność fizyczną. Oznacza to najczęściej, że należy popracować nad zmianą stylu życia, na który składa się przede wszystkim zmiana nawyków, praca z emocjami, stresem i wieloma innymi czynnikami, które mają wpływ na nasze zdrowie.
Bardzo ważnym elementem zarówno poprawy stanu zdrowia jak i prewencji są badania komórkowe na platformie SO/check, które dużo wcześniej niż badania krwi wykrywają zaburzenia poziomów witamin, minerałów, metali ciężkich czy stresu oksydacyjnego w naszym organizmie. Poziomy te mają wpływ zarówno na fizyczne dolegliwości w ciele jak i na stan naszej psychiki.  

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Podjazd do wejścia głównego, budynek jednopoziomowy.

Regulamin i warunki

  •  20% rabatu od ceny podstawowej na bezinwazyjne badanie poziomu witamin, minerałów, metali ciężkich oraz stresu oksydacyjnego w komórkach. Rabat nie może łączyć się z innymi promocjami,
  • 10% rabatu na wszystkie pozostałe usługi.