Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Świętokrzyska 11, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Wybierz oddział

 • Dostosowany
 • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Hala Sportowo - Widowiskowa ma 5 poziomów użytkowych. Znajdą się w niej, oprócz sali z widownią, pomieszczenia administracyjne wraz z salą konferencyjną, częścią hotelową, gastronomiczną, pomieszczenia komentatorów oraz operatorów światła i dźwięku.

Maksymalna ilość widzów w hali podczas koncertu wynosi 3794, natomiast w trakcie spektaklu 2836. W czasie imprez sportowych mecze koszykówki będzie mogło oglądać 3094 widzów, mecze siatkówki 2670 a piłki ręcznej 2526.

Miejski Stadion Sportowy KSZO posiada 7430 miejsc siedzących (wszystkie znajdują się pod zadaszeniem), posiada zainstalowany monitoring i sztuczne oświetlenie o mocy maksymalnej 1500 luksów pozwalające na realizację transmisji telewizyjnych.

Stadion zlokalizowany jest przy ulicy Świętokrzyskiej 11. Na stadion można dojechać samodzielnie lub za pomocą środków komunikacji miejskiej. Przystanki autobusowe, przy których zatrzymują się autobusy linii 1, 4, 5, 12, 13, zlokalizowane są w odległości około 25 m i około 100 m od wejścia do budynku. Przy stadionie znajdują się dwa ogólnodostępne parkingi na 132 miejsca postojowe, na których wyznaczono 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych. Wejście główne na teren obiektu znajduje się na poziomie terenu zewnętrznego i zabezpieczone jest bramkami. Na poziom murawy boiska prowadzą schody. Dla osób niepełnosprawnych wejście na obiekt odbywa się bramą wjazdową zlokalizowaną około 100 metrów od wejścia głównego. W pobliżu płyty boiska usytuowane są dwa miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo w czasie rozgrywania spotkań piłkarskich dla kibiców drużyn przyjezdnych uruchamiane jest wejście od strony ulicy Traugutta. Na trybuny stadionu prowadzą schody. Natomiast dla osób niepełnosprawnych na jednej z trybun zamontowano rampę wjazdową na specjalnie wydzielone i zabezpieczone miejsca. Na poziomie murawy boiska znajdują się ogólnodostępne toalety, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na obiekcie funkcjonuje sygnalizacja dźwiękowa i monitoring wizyjny. Na teren stadionu można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem pod nadzorem pracownika Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Hala Sportowo – Widowiskowa KSZO zlokalizowana jest w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Świętokrzyskiej 11. Do budynku hali można dojechać samodzielnie lub za pomocą środków komunikacji miejskiej. Przystanki autobusowe, przy których zatrzymują się autobusy linii 1, 4, 5, 12, 13, zlokalizowane są w odległości około 25 m i około 100 m od wejścia do budynku. Przy budynku hali znajdują się dwa ogólnodostępne parkingi na 132 miejsca postojowe, na których wyznaczono 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych. Główne wejście do budynku jest oznakowane i znajduje się w ścianie frontowej od strony ulicy Świętokrzyskiej. Jest wyposażone w przeszklone drzwi dwuskrzydłowe dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych tj. szerokość przejścia powyżej 90 cm oraz brak progów. Dojście piesze do budynku jest równe, bez nachylenia. Portiernia znajduje się po lewej stronie od wejścia głównego. Pracownicy portierni udzielają informacji oraz służą pomocą interesantom. Na pierwszym i drugim piętrze zlokalizowane są pomieszczenia administracyjne i socjalne, w których swoją siedzibę ma Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dostęp do wszystkich poziomów w budynku umożliwiają schody oraz przystosowana winda. Ciągi komunikacyjne wolne są od barier architektonicznych, korytarze są bezprogowe, co umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie. Wewnątrz budynku, po prawej stronie zlokalizowane jest przeszklone przejście na teren hali. Przejście zabezpieczone jest bramkami, przez które może przejechać osoba na wózku. Drugie wejście do budynku Hali Sportowo – Widowiskowej otwierane jest w czasie trwania zawodów sportowych i imprez artystyczno – rozrywkowych. Poruszanie się po budynku hali umożliwiają schody wyposażone w poręcze oraz windy dostosowane do transportu osób niepełnosprawnych. Na hali ciągi komunikacyjne wolne są od barier architektonicznych, korytarze są bezprogowe, co umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie. Toalety znajdują się na poziomie –1 i są ogólnodostępne. Dwie toalety są wyodrębnione i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku nie ma oznaczeń w języku Braille’a, oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących oraz brak pętli indukcyjnych. Na obiekcie funkcjonuje sygnalizacja dźwiękowa i monitoring wizyjny. Na teren hali można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem pod nadzorem pracownika Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Regulamin i warunki

10% - rabatu na saunę - za jeden zabieg (pobyt) bez ograniczenia czasowego
10% - rabatu na siłownię - opłata za jeden trening
10% - rabatu na imienny karnet na siłownię „OPEN” - karnet imienny ważny 30 dni od daty zakupu; do wykorzystania również na siłowni Pływalni Rawszczyzna
10% - rabatu na tenis stołowy - za korzystanie ze stołu przez 60 min.
10% - rabatu na bilard - za korzystanie ze stołu przez 60 min.
10% - rabatu na grupowe zajęcia ruchowe (joga, aerobic i inne) - za 45 minut
10% - rabatu na imienny karnet na grupowe zajęcia ruchowe „OPEN” - upoważnia do udziału we wszystkich zajęciach w okresie 30 dni od daty zakupu; do wykorzystania również na a Pływalni Rawszczyzna

Cennik znajduje się na stronie: https://mosir.ostrowiec.pl


Nawiguj z Google

Opis

Obiekt czynny jest w sezonie zimowym. Do dyspozycji lodowisko o rozmiarach 20x30m, wyposażone w system chłodzący, pozwalający na utrzymanie go w stanie używania również przy dodatnich temperaturach powietrza. Na miejscu będzie wypożyczalnia łyżew, w której do dyspozycji będzie 100 par zapinanych na zatrzaski łyżew w pełnej rozmiarówce oraz kasków.

Do samodzielnego korzystania z lodowiska uprawnione będą osoby mające powyżej 7 lat. Osoby młodsze mogą korzystać z lodowiska jedynie pod opieką osoby pełnoletniej.

Wejście na taflę lodowiska możliwe będzie wyłącznie o pełnej godzinie zegarowej. Po 45 minutach korzystania z lodowiska nadany zostanie komunikat o konieczności opuszczenia tafli lodowiska i zarządzona zostanie 15-minutowa przerwę konserwacyjna. Ponowne wejście na lodowisko możliwe będzie o kolejnej pełnej godzinie zegarowej. Pomiędzy godziną 15.00 a 16.00 lodowisko będzie wyłączone z użytkowania z uwagi na konieczność przeprowadzenia prac konserwacyjnych.

Nieodpłatnie z lodowiska można skorzystać w zorganizowanej grupie szkolnej z terenu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski pod opieką nauczycieli – wychowawców (nie dotyczy wypożyczalni łyżew) - od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 15.00, po uprzedniej rezerwacji pisemnej dokonanej przez dyrekcję szkoły (w kasie lodowiska) lub e-mail (zosw@mosir.ostrowiec.pl) dokonanej przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem.

Regulamin i warunki

2 zł rabatu na bilet jednorazowy (45-minutowy) normalny
2 zł rabatu na bilet jednorazowy (45-minutowy) ulgowy
2 zł rabatu na wypożyczenie łyżwe na 60 minut
1 zł rabatu na wypożyczenie kasku na 60 minut
2 zł rabatu na ostrzenie łyżew

Cennik znajduje się na stronie: https://mosir.ostrowiec.pl


 • Akceptuje zwierzęta
 • Dostosowany
 • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Malowniczo usytuowany na peryferiach miasta i obrzeżach Puszczy Iłżeckiej Ośrodek Wypoczynkowy Gutwin stwarza wiele możliwości do czynnego wypoczynku, zwłaszcza w czasie wakacji. Określany jako „zielone płuca Ostrowca Świętokrzyskiego" dzięki swemu położeniu oraz proponowanym formom wypoczynku przyciąga liczne grono mieszkańców. Duży staw ze strzeżonymi kąpieliskami, brodzikiem dla małych dzieci oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, deski SUP) pozwala na kąpiele wodne i słoneczne w komfortowych warunkach. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, towarzyszącej infrastrukturze oraz dodatkowym atrakcjom, takim jak boiska do sportów plażowych, plac zabaw dla najmłodszych, dmuchańce oraz cieszący się dużą popularnością park linowy z dwoma napowietrznymi trasami, Gutwin jest kompleksem rekreacyjnym z prawdziwego zdarzenia.

Do dyspozycji odwiedzających ośrodek jest parking na 100 samochodów oraz czynny w okresie letnim lokal gastronomiczny.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Ośrodek Wypoczynkowy Gutwin położony jest w północnej części miasta Ostrowca Świętokrzyskiego i jest miejscem, gdzie mieszkańcy miasta i okolicznych gmin spędzają aktywnie wolny czas. Można dojechać do niego samodzielnie lub za pomocą środków komunikacji miejskiej. W odległości około 200 metrów od wejścia na ośrodek znajduje się przystanek autobusowy linii numer 8. Na chodniku przy ulicy Miodowej wydzielony jest pas dla rowerzystów, a w ulicy Gościniec zlokalizowana jest ścieżka rowerowa. Wejścia na Ośrodek znajdują się od strony ulicy Gościniec. Przy obiekcie usytuowany jest ogólnodostępny parking dla 100 samochodów osobowych, w tym 2 miejsca wydzielone dla osób niepełnosprawnych. Ośrodek posiada oświetlenie umożliwiające korzystanie z niego w porze wieczornej.
W skład obiektu wchodzą:
- budynek socjalno-administracyjny,
- zbiornik wodny wraz z infrastrukturą, w skład której wchodzą: kąpielisko, plaża oraz wypożyczalnia sprzętu pływającego,
- park linowy,
- kort tenisowy,
- lokal gastronomiczny,
- szalet kontenerowy,
- kontener ratowniczy,
- dwa place zabaw,
- siłownia plenerowa oraz urządzenia do Crossfitu,
- boisko do piłki nożnej plażowej,
- dwa boiska do piłki siatkowej plażowej,
- dwa grille murowane ze stołami i ławkami.

Regulamin i warunki

10% - rabatu na bilet na park linowy - mała trasa
10% - rabatu na bilet na park linowy - duża trasa
10% - rabatu na bilet na bilet grupowy park linowy - mała trasa (minimum 5 osób)
10% - rabatu na bilet na bilet grupowy parka linowy - duża trasa (minimum 5 osób)
10% - rabatu na bilet na wypożyczenie siatki i piłki do siatkówki plażowej
10% - rabatu na bilet na wypożyczenie roweru wodnego
10% - rabatu na bilet na wypożyczenie kajaka
10% - rabatu na bilet na wypożyczenie deski SUP
10% - rabatu na bilet na wypożyczenie leżaka
10% - rabatu na bilet na wynajęcie kortu tenisowego
10% - rabatu na bilet wstępu na zabawowe urządzenia pneumatyczne

Cennik znajduje się na stronie: https://mosir.ostrowiec.pl


 • Dostosowany
 • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Nowoczesny Piłkarski Ośrodek Treningowy oddanego do użytku w czerwcu 2007r. Do dyspozycji sportowców oddajemy dwa boiska trawiaste i boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Dzięki zastosowaniu murawy ze sztuczną nawierzchnią i oświetlenia o odpowiedniej mocy możliwe jest rozgrywanie meczów sparingowych i przeprowadzanie treningów w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze dnia. Pełne, nowoczesne zaplecze sanitarne gwarantuje odpowiedni standard odbywania treningów i spotkań kontrolnych.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Piłkarski Ośrodek Treningowy znajduje się przy ulicy Kolejowej 20C. Można do niego dojechać samodzielnie lub za pomocą środków komunikacji miejskiej tj. autobusy linii numer 1 i 4. Najbliższe przystanki autobusowe znajdują się w odległości około 50 metrów od ośrodka. Dojścia piesze są od ulicy Kolejowej i ulicy Żeromskiego. Przejścia dla pieszych nie posiadają sygnalizacji dźwiękowej. Chodnik dla pieszych ma wydzielony pas dla rowerzystów.
W skład ośrodka wchodzą:
- pełnowymiarowa płyta treningowa dla piłki nożnej o nawierzchni syntetycznej (sztuczna trawa), wyposażona w bramki, sztuczne oświetlenie oraz trybunę dla widzów mieszczącą 288 miejsc siedzących,
- pełnowymiarowa płyta treningowa do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej, wyposażona w bramki,
- budynek socjalno-magazynowy,
- ogrodzenia z bramami i furtkami oraz ciągami komunikacyjnymi.
Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą korzystać z dolnego rzędu trybuny, wykorzystując ciągi piesze wykonane są z kostki brukowej i masy asfaltowej. Miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnością jest wydzielone na parkingu w odległości kilku metrów od budynku socjalno-szatniowego i boisk. Na terenie ośrodka znajduje się toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku socjalno-szatniowym brak wydzielonych przebieralni i natrysków dla osób niepełnosprawnych. Brak również możliwości skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie Braille’a ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. Ośrodek nie posiada głośników systemu naprowadzającego dźwiękowo osoby niewidome i słabowidzące.

Regulamin i warunki

Cennik znajduje się na stronie: https://mosir.ostrowiec.pl


 • Dostosowany
 • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Pływalnia Rawszczyzna to wielofunkcyjny, dziesięciotorowy basen o wymiarach 50 x 25 m, głębokości 200 - 230 cm, z przesuwnym pomostem umożliwiającym dzielenie niecki na dwa baseny. W części rekreacyjnej znajduje się basen do nauki pływania o wymiarach 12,5 x 8,4 m i głębokości 100 - 135 cm oraz basen rekreacyjny o powierzchni 118,5 m2 i głębokości 60 - 120 cm.

W części rekreacyjnej basenu zlokalizowane są sztuczna rzeka, gejzery denne oraz bicze wodne, a także zjeżdżalnia płaszczyznowa o długości 13 m i zjeżdżalnia rurowa o długości 78 m - obydwie z lądowiskiem w basenie rekreacyjnym. Przy basenie rekreacyjnym umiejscowiona jest wanna z masażem powietrzem i wodą dla 7 osób (jacuzzi).

Ostrowiecka pływalnia stała się również areną wielu imprez sportowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym w pływaniu oraz piłce wodnej.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Przy budynku pływalni znajdują się trzy ogólnodostępne parkingi dla 120 samochodów, na których wyznaczone są 3 miejsca parkingowe dla autobusów i 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Do budynku prowadzą dwa oznakowane wejścia od strony ulicy Mickiewicza. Przy wejściu głównym znajduje się podjazd dla wózków, a schody zewnętrzne wyposażone są w poręcze. Kasy pływalni znajdują się w holu na wprost wejścia. Dalsze przejście zabezpieczone jest bramkami, przez które może przejechać osoba na wózku. Dla osób poruszających się na wózkach dostępny jest korytarz oraz szatnie – przebieralnie. Ciągi komunikacyjne wolne są od barier architektonicznych, korytarze są bezprogowe, co umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie. Do transportu osób niepełnosprawnych na poziomy –1 ÷ +1 służy przystosowana winda. Drugie wejście do pomieszczeń administracyjnych odbywa się poprzez schody zewnętrzne, przy których również zamontowane są poręcze. Na obiekcie funkcjonuje sygnalizacja dźwiękowa i monitoring wizyjny. Do dyspozycji osób niepełnosprawnych pływalnia wyposażona jest w krzesełkową hydrauliczną windę umożliwiającą wejście i wyjście z basenów. Toalety są ogólnodostępne, znajdują się na każdym poziomie budynku i dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku nie ma oznaczeń w języku Braille’a ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. W budynku pływalni znajdują się liczne przeszklenia, które dla osób niewidomych i niedowidzących mogą być źródłem problemów z orientacją w przestrzeni oraz samodzielnym poruszaniem się.

Regulamin i warunki

10% - rabatu na bilet jednogodzinny normalny
10% - rabatu na bilet jednogodzinny ulgowy
10% - rabatu na bilet dwugodzinny normalny
10% - rabatu na bilet dwugodzinny ulgowy
10% - rabatu na bilet jednorazowy za 45 minut zajęć aquarobicu
10% - rabatu na bilet jednorazowy za 45 minut zajęć aerobicu i inne grupowe zajęcia ruchowe
10% - rabatu na karnet miesięczny zajęć aerobicu, jogi, pilatesu i inne zajęcia ruchowe grupowe

Oferta specjalna okresowa (wakacje letnie, ferie zimowe, przerwy w nauce szkolnej - Boże Narodzenie, Wielkanoc, Majówka):
20% - rabatu na grupowe zajęcia rekreacyjno-pływackie dla dzieci i młodzieży - opłata za 5-godzinny cykl zajęć
20% - rabatu na grupowe zajęcia rekreacyjno-pływackie dla dzieci i młodzieży - opłata za 10-godzinny cykl zajęć
10% - rabatu na bilety jednogodzinne ulgowe dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i średnich na podstawie legitymacji szkolnej

Cennik znajduje się na stronie: https://mosir.ostrowiec.pl


 • Dostosowany
 • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Baseny zewnętrzne na Rawszczyznie czynne w sezonie letnim. Do dyspozycji gości "Rawki" są trzy baseny - głębszy basen, brodzik, sztuczna rzeka i strefa z łóżkami wodnymi oraz dwoma zjeżdżalniami - płaską i rurową. Woda w brodziku i głównym basenie jest podgrzewana do 24 stopni. Zaplecze socjalne - boks o powierzchni 652 metrów kwadratowych, podzielony na cztery strefy. Są w nim toalety z prysznicami, oddzielnie dla kobiet, mężczyzn i rodzin z małymi dziećmi oraz przebieralnie, wyposażone w szafki na rzeczy osobiste, zamykane na klucz.
Do dyspozycji najmłodszych jest również plac zabaw.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Obiekt czynny jest w sezonie letnim. Do dyspozycji gości Rawki są baseny, zjeżdżalnie, plac zabaw oraz zaplecze socjalne. Na basen prowadzą schody zewnętrzne wyposażone w poręcze. Natomiast osoby niepełnosprawne mogą skorzystać z podjazdu umożliwiającego im dojazd do basenów. Na terenie kompleksu znajdują się ogólnodostępne toalety, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt wyposażony jest w monitoring wizyjny oraz istnieje możliwość podawania komunikatów dźwiękowych.

Regulamin i warunki

15% - rabatu na bilet jednorazowy całodzienny normalny
15% - rabatu na bilet jednorazowy całodzienny ulgowy / seniorski
15% - rabatu na bilet rodzinny jednorazowy całodzienny 1 opiekun + 2 dzieci
15% - rabatu na bilet rodzinny jednorazowy całodzienny 2 opiekunów + 1 dziecko
15% - rabatu na bilet rodzinny jednorazowy całodzienny 2 opiekunów + 2 dzieci

Cennik znajduje się na stronie: https://mosir.ostrowiec.pl


 • Dostosowany
 • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Rehabilitacja i Odnowa Biologiczna cieszy się wielką popularnością wśród pacjentów wymagających postępowania rehabilitacyjnego, jak również wśród tych, którzy dbając o swoją formę, kondycję, czy urodę chcą skorzystać z siłowni, zajęć fitness, aquarobiku, aerobicu, gimnastyki odchudzającej, czy solarium. Oferta obejmuje blisko 120 rodzajów różnorakich zabiegów, zajęć czy oddziaływań na pacjenta i skierowana jest do ludzi w różnym wieku i z różnymi schorzeniami.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Przy budynku pływalni znajdują się trzy ogólnodostępne parkingi dla 120 samochodów, na których wyznaczone są 3 miejsca parkingowe dla autobusów i 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Do budynku prowadzą dwa oznakowane wejścia od strony ulicy Mickiewicza. Przy wejściu głównym znajduje się podjazd dla wózków, a schody zewnętrzne wyposażone są w poręcze. Kasy pływalni znajdują się w holu na wprost wejścia. Dalsze przejście zabezpieczone jest bramkami, przez które może przejechać osoba na wózku. Dla osób poruszających się na wózkach dostępny jest korytarz oraz szatnie – przebieralnie. Ciągi komunikacyjne wolne są od barier architektonicznych, korytarze są bezprogowe, co umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie. Do transportu osób niepełnosprawnych na poziomy –1 ÷ +1 służy przystosowana winda. Drugie wejście do pomieszczeń administracyjnych odbywa się poprzez schody zewnętrzne, przy których również zamontowane są poręcze. Na obiekcie funkcjonuje sygnalizacja dźwiękowa i monitoring wizyjny. Do dyspozycji osób niepełnosprawnych pływalnia wyposażona jest w krzesełkową hydrauliczną windę umożliwiającą wejście i wyjście z basenów. Toalety są ogólnodostępne, znajdują się na każdym poziomie budynku i dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku nie ma oznaczeń w języku Braille’a ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. W budynku pływalni znajdują się liczne przeszklenia, które dla osób niewidomych i niedowidzących mogą być źródłem problemów z orientacją w przestrzeni oraz samodzielnym poruszaniem się.

Regulamin i warunki

ELEKTROTERAPIA
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - prądy - opłata za jeden zabieg jednej części ciała
LASEROTERAPIA
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - laseroterapia - opłata za jeden zabieg jednej części ciała
MASAŻE
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - masaż klasyczny - opłata za jeden zabieg jednej części ciała - 15 min.
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - masaż limfatyczny - opłata za jeden zabieg jednej części ciała - 30 min.
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - masaż sportowy - opłata za jeden zabieg jednej części ciała - 15 min.
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - masaż klasyczny kręgosłupa (całościowy) - 3 odcinki kręgosłupa - 30 min.
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - masaż klasyczny kręgosłupa (jednej części) - opłata za jeden zabieg jednej części kręgosłupa - 15 min.
HYDROTERAPIA
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - masaż wirowy kończyn - 15 min.
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - masaż wirowy całego ciała - 15 min.
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - masaż podwodny ręczny częściowy - 10 min. - jedna część ciała lub odcinek
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - masaż podwodny ręczny całościowy - 20 min.
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - kąpiel perełkowa - 15 min.
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - bicze szkockie - do 15 min.
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - natrysk płaszczowy - 10 min.
ULTRADŹWIĘKI
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - jonoforeza - opłata za jeden zabieg jednej części ciała lub odcinka
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - ultradźwięki - opłata za jeden zabieg jednej części ciała lub odcinka
MAGNETOTERAPIA
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - magnetronic - opłata za jeden zabieg jednej części ciała lub odcinka
ŚWIATŁOLECZNICTWO
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - sollux (filtry) - opłata za jeden zabieg jednej części ciała lub odcinka
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - bioptron - opłata za jeden zabieg jednej części ciała lub odcinka
KRIOTERAPIA
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - miejscowa (azotowa) - opłata za jeden zabieg
KINEZYTERAPIA
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - ćwiczenia bierne - dotyczy jednej części ciała
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - ćwiczenia czynno-bierne - dotyczy jednej części ciała
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - ćwiczenia redresyjne - dotyczy jednej części ciała
10% - rabatu na zabieg rehabilitacyjny - UGUL (ćwiczenia w odciążeniu z oporem, ćwiczenia w odciążeniu, ćwiczenia czynne, ćwiczenia czynne z oporem) - dotyczy jednej części ciała
SIŁOWNIA
10% - rabatu na ćwiczenia indywidualne na siłowni - opłata za jeden trening bez ograniczenia czasowego
10% - rabatu na wynajem całej siłowni - za 60 minut
10% - rabatu na wynajem sali do ćwiczeń gimnastycznych - za 60 minut
10% - rabatu na wynajem sali do ćwiczeń gimnastycznych – do 12 godzin
10% - rabatu na imienny karnet na siłownię „OPEN” - karnet imienny ważny 30 dni od daty zakupu; do wykorzystania również na siłowni w Hali Sportowo-Widowiskowej KSZO
GIMNASTYKA KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
33% - rabatu na grupowe ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne - opłata miesięczna za zajęcia odbywające się dwa razy w tygodniu - za miesiąc kalendarzowy
33% - rabatu na indywidualną naukę ćwiczeń korekcyjno-kompensacyjnych za 20 minut
POZOSTAŁE USŁUGI
10% - rabatu na konsultacja lekarska
10% - rabatu na saunę - opłata za 60 minut
10% - rabatu na saunę + basen - opłata za 60 minut
10% - rabatu na masaż całego ciała gorącymi kamieniami - zabieg trwający 60 minut
10% - rabatu na masaż pleców gorącymi kamieniami - zabieg trwający 30 minut
10% - rabatu na masaż bańką chińską 30 minut - zabieg trwający 30 minut
10% - rabatu na masaż bańką chińską 20 minut - zabieg trwający 20 minut
10% - rabatu na masaż czekoladą (plecy) - zabieg trwający 30 minut
10% - rabatu na masaż czekoladą (całe ciało) - zabieg trwający 60 minut
10% - rabatu na masaż czekoladą (całe ciało z peelingiem) - zabieg trwający 80 minut
10% - rabatu na masaż z aromatoterapią (plecy) - zabieg trwający 30 minut
10% - rabatu na masaż z aromatoterapią (całe ciało) - zabieg trwający 60 minut
20% - rabatu dla emerytów i osób z orzeczoną niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym i znacznym

Cennik znajduje się na stronie: https://mosir.ostrowiec.pl