Piłkarski Ośrodek Treningowy

ul. Kolejowa 20c, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Piłkarski Ośrodek Treningowy


  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Nowoczesny Piłkarski Ośrodek Treningowy oddanego do użytku w czerwcu 2007r. Do dyspozycji sportowców oddajemy dwa boiska trawiaste i boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Dzięki zastosowaniu murawy ze sztuczną nawierzchnią i oświetlenia o odpowiedniej mocy możliwe jest rozgrywanie meczów sparingowych i przeprowadzanie treningów w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze dnia. Pełne, nowoczesne zaplecze sanitarne gwarantuje odpowiedni standard odbywania treningów i spotkań kontrolnych.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Piłkarski Ośrodek Treningowy znajduje się przy ulicy Kolejowej 20C. Można do niego dojechać samodzielnie lub za pomocą środków komunikacji miejskiej tj. autobusy linii numer 1 i 4. Najbliższe przystanki autobusowe znajdują się w odległości około 50 metrów od ośrodka. Dojścia piesze są od ulicy Kolejowej i ulicy Żeromskiego. Przejścia dla pieszych nie posiadają sygnalizacji dźwiękowej. Chodnik dla pieszych ma wydzielony pas dla rowerzystów.
W skład ośrodka wchodzą:
- pełnowymiarowa płyta treningowa dla piłki nożnej o nawierzchni syntetycznej (sztuczna trawa), wyposażona w bramki, sztuczne oświetlenie oraz trybunę dla widzów mieszczącą 288 miejsc siedzących,
- pełnowymiarowa płyta treningowa do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej, wyposażona w bramki,
- budynek socjalno-magazynowy,
- ogrodzenia z bramami i furtkami oraz ciągami komunikacyjnymi.
Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą korzystać z dolnego rzędu trybuny, wykorzystując ciągi piesze wykonane są z kostki brukowej i masy asfaltowej. Miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnością jest wydzielone na parkingu w odległości kilku metrów od budynku socjalno-szatniowego i boisk. Na terenie ośrodka znajduje się toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku socjalno-szatniowym brak wydzielonych przebieralni i natrysków dla osób niepełnosprawnych. Brak również możliwości skorzystania z pomocy tłumacza języka migowego. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie Braille’a ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. Ośrodek nie posiada głośników systemu naprowadzającego dźwiękowo osoby niewidome i słabowidzące.

Regulamin i warunki

Cennik znajduje się na stronie: https://mosir.ostrowiec.pl