Hala Sportowo – Widowiskowa MOSiR

Świętokrzyska 11, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Hala Sportowo – Widowiskowa MOSiR


  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Hala Sportowo - Widowiskowa ma 5 poziomów użytkowych. Znajdą się w niej, oprócz sali z widownią, pomieszczenia administracyjne wraz z salą konferencyjną, częścią hotelową, gastronomiczną, pomieszczenia komentatorów oraz operatorów światła i dźwięku.

Maksymalna ilość widzów w hali podczas koncertu wynosi 3794, natomiast w trakcie spektaklu 2836. W czasie imprez sportowych mecze koszykówki będzie mogło oglądać 3094 widzów, mecze siatkówki 2670 a piłki ręcznej 2526.

Miejski Stadion Sportowy KSZO posiada 7430 miejsc siedzących (wszystkie znajdują się pod zadaszeniem), posiada zainstalowany monitoring i sztuczne oświetlenie o mocy maksymalnej 1500 luksów pozwalające na realizację transmisji telewizyjnych.

Stadion zlokalizowany jest przy ulicy Świętokrzyskiej 11. Na stadion można dojechać samodzielnie lub za pomocą środków komunikacji miejskiej. Przystanki autobusowe, przy których zatrzymują się autobusy linii 1, 4, 5, 12, 13, zlokalizowane są w odległości około 25 m i około 100 m od wejścia do budynku. Przy stadionie znajdują się dwa ogólnodostępne parkingi na 132 miejsca postojowe, na których wyznaczono 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych. Wejście główne na teren obiektu znajduje się na poziomie terenu zewnętrznego i zabezpieczone jest bramkami. Na poziom murawy boiska prowadzą schody. Dla osób niepełnosprawnych wejście na obiekt odbywa się bramą wjazdową zlokalizowaną około 100 metrów od wejścia głównego. W pobliżu płyty boiska usytuowane są dwa miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo w czasie rozgrywania spotkań piłkarskich dla kibiców drużyn przyjezdnych uruchamiane jest wejście od strony ulicy Traugutta. Na trybuny stadionu prowadzą schody. Natomiast dla osób niepełnosprawnych na jednej z trybun zamontowano rampę wjazdową na specjalnie wydzielone i zabezpieczone miejsca. Na poziomie murawy boiska znajdują się ogólnodostępne toalety, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na obiekcie funkcjonuje sygnalizacja dźwiękowa i monitoring wizyjny. Na teren stadionu można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem pod nadzorem pracownika Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Hala Sportowo – Widowiskowa KSZO zlokalizowana jest w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Świętokrzyskiej 11. Do budynku hali można dojechać samodzielnie lub za pomocą środków komunikacji miejskiej. Przystanki autobusowe, przy których zatrzymują się autobusy linii 1, 4, 5, 12, 13, zlokalizowane są w odległości około 25 m i około 100 m od wejścia do budynku. Przy budynku hali znajdują się dwa ogólnodostępne parkingi na 132 miejsca postojowe, na których wyznaczono 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych. Główne wejście do budynku jest oznakowane i znajduje się w ścianie frontowej od strony ulicy Świętokrzyskiej. Jest wyposażone w przeszklone drzwi dwuskrzydłowe dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych tj. szerokość przejścia powyżej 90 cm oraz brak progów. Dojście piesze do budynku jest równe, bez nachylenia. Portiernia znajduje się po lewej stronie od wejścia głównego. Pracownicy portierni udzielają informacji oraz służą pomocą interesantom. Na pierwszym i drugim piętrze zlokalizowane są pomieszczenia administracyjne i socjalne, w których swoją siedzibę ma Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dostęp do wszystkich poziomów w budynku umożliwiają schody oraz przystosowana winda. Ciągi komunikacyjne wolne są od barier architektonicznych, korytarze są bezprogowe, co umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie. Wewnątrz budynku, po prawej stronie zlokalizowane jest przeszklone przejście na teren hali. Przejście zabezpieczone jest bramkami, przez które może przejechać osoba na wózku. Drugie wejście do budynku Hali Sportowo – Widowiskowej otwierane jest w czasie trwania zawodów sportowych i imprez artystyczno – rozrywkowych. Poruszanie się po budynku hali umożliwiają schody wyposażone w poręcze oraz windy dostosowane do transportu osób niepełnosprawnych. Na hali ciągi komunikacyjne wolne są od barier architektonicznych, korytarze są bezprogowe, co umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie. Toalety znajdują się na poziomie –1 i są ogólnodostępne. Dwie toalety są wyodrębnione i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku nie ma oznaczeń w języku Braille’a, oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących oraz brak pętli indukcyjnych. Na obiekcie funkcjonuje sygnalizacja dźwiękowa i monitoring wizyjny. Na teren hali można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem pod nadzorem pracownika Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Regulamin i warunki

10% - rabatu na saunę - za jeden zabieg (pobyt) bez ograniczenia czasowego
10% - rabatu na siłownię - opłata za jeden trening
10% - rabatu na imienny karnet na siłownię „OPEN” - karnet imienny ważny 30 dni od daty zakupu; do wykorzystania również na siłowni Pływalni Rawszczyzna
10% - rabatu na tenis stołowy - za korzystanie ze stołu przez 60 min.
10% - rabatu na bilard - za korzystanie ze stołu przez 60 min.
10% - rabatu na grupowe zajęcia ruchowe (joga, aerobic i inne) - za 45 minut
10% - rabatu na imienny karnet na grupowe zajęcia ruchowe „OPEN” - upoważnia do udziału we wszystkich zajęciach w okresie 30 dni od daty zakupu; do wykorzystania również na a Pływalni Rawszczyzna

Cennik znajduje się na stronie: https://mosir.ostrowiec.pl