Już ponad 8300 użytkowników OstrejKarty!

Coraz więcej użytkowników OstrejKarty. Już ponad 8300 mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego korzysta ze zniżek i preferencji jakie oferują Partnerzy Programu Ostrowiecka Karta Mieszkańca „OstraKarta”. Dzięki prowadzonej kampanii promocyjnej w mediach, prasie i w czasie trwania Dni Ostrowca Świętokrzyskiego, przybywa zarówno mieszkańców, którzy aktywnie posługują się „OstrąKartą”, jak i Partnerów Programu OKM. Obecnie już ponad 40 firm i instytucji miejskich zaoferowało preferencyjne warunki na korzystanie ze swoich usług dla posiadaczy OstrejKarty. Mieszkańcy mogą rejestrować wnioski o założenie OstrejKarty drogą elektroniczną lub przyjść osobiście do Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego i skorzystać z pomocy pracownika UM.