• Home
  • Lista aktualności
  • Kochani czas się pochwalić! Z dumą ogłaszamy, że nasz partner, OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW SMILE zdobył prestiżowe nagrody w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji. GRATULACJE!!!
Image

Kochani czas się pochwalić! Z dumą ogłaszamy, że nasz partner, OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW SMILE zdobył prestiżowe nagrody w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji. GRATULACJE!!!

Z dumą ogłaszamy, że nasz partner, OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW SMILE, odniósł ogromny sukces podczas Mubi Dub it Tuning Festival 2024 w Targach Kielce, zdobywając prestiżowe nagrody w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji, organizowanym przez Polska Press Grupę!
Szkoła Jazdy Roku - I miejsce w Polsce Instruktor Jazdy Roku - Grzegorz Płaza, najlepszy instruktor w województwie świętokrzyskim!
OSK Smile to nasz dumny partner w Programie Ostrowiecka Karta Mieszkańca, oferujący wyjątkowe zniżki na swoje usługi:
• 5% zniżki na wszystkie oferowane usługi dla osób korzystających z oferty indywidualnie.
• 10% zniżki na wszystkie oferowane usługi dla osób ze wspólnego gospodarstwa domowego, które skorzystają z oferty w tym samym czasie.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego do korzystania z usług OSK Smile oraz innych partnerów Programu Ostrowiecka Karta Mieszkańca. Dzięki temu możecie cieszyć się atrakcyjnymi zniżkami i wysoką jakością usług naszych lokalnych przedsiębiorców.